Absolwenci 2013
05 wrzesień 2012 14:35:35 / 13760 czytań

Klasa IIIa:
Wychowawca: Piotr Malinowski
Uczniowie:
Bachleda Aleksander, Bryniczka Antoni, Byszewska Gabriela, Cichoń Bartłomiej, Dudzik Beata, Dziubas Maciej, Galica Sebastian, Hołowacz Joanna, Kułach Magdalena, Lichota Mateusz, Łukaszczyk Katarzyna, Majerczyk Bartłomiej, Stąpor Katarzyna, Stern Maksymilian, Stoch Dawid, Ustupski Andrzej, Ustupski Dominik, Zimna Anna


Klasa IIIb:
Wychowawca: Urszula Stachoń
Uczniowie:
Baś Krzysztof, Dawczak Maciej, Dzierżęga Kinga, Fijał Karolina, Galica Karolina, Kiełbik Daniel, Kołodziejczyk Jolanta, Kowalik Kajetan, Kowalik Kamil, Kwiatek Oliwia, Miłek Mateusz, Misior Mariola, Namaczyński Amadeusz Pietrzyk Szymon, Setkowicz Nicoletta, Śliwa Paweł, Śmieszek Alina, Twaróg Julia, Ziach Bartłomiej, Żurowski Sebastian


Klasa IIIc:
Wychowawca: Irena Mrozek
Uczniowie:
Bobak Anna, Bucka Ewelina, Chlebek Katarzyna, Folwarska Katarzyna, Galica Paulina, Gąsienica-Samek Bartłomiej, Gut Estera, Inglot Mikołaj, Jankowski Krzysztof, Kluś-Morys Andrzej, Kowalcze Natalia, Matyaszek Kamil, Myjak Krzysztof, Pawłowski Karol, Poremba Kryspin, Potoczek Dominik, Różak Katarzyna, Skupień Jakub, Stasik-Kohut Marcin, Ziach Aleksandra


Klasa IIId:
Wychowawca: Barbara Szarota
Uczniowie:
Broński Stanisław, Budkowska Izabela, Bukowska Aneta, Czapliński Sebastian, Czerniawska Monika, Jędrusik Kacper, Krzysik Zuzanna, Kwak Dominika, Mateja Martyna, Nidecka Anna, Orzechowska Natalia, Pawlusiak Martyna, Pękala Wiktor, Polak Gabriela, Radziszewski Miłosz, Rafiński Beniamin, Staszel Józef, Stoch Paulina, Suska Zuzanna, Tomala Szymon, Topór Karolina, Wąsik Jakub, Zieliński Szymon


Klasa IIIe:
Wychowawca: Małgorzata Szpot
Uczniowie:
Cofór Kinga, Cukier Stanisław, Galarowska Krystyna, Gocał Dominika, Jania Jagoda, Kliś Maciej, Kuś Kamila, Konior Jacek, Kozak Mikołaj, Kwaśniewicz Kamil, Lasiak Jacek, Mazurkiewicz Dawid, Palka Szymon, Pawlikowska Marzena, Półtorak Wojciech, Pradziad Jan, Saletra Barbara, Singh Kamil, Styrczula Ewa, Wieczorek Grzegorz
Kontakt
Gimnazjum nr 2
ul. Sienkiewicza 27
34-500 Zakopane
tel. 018-20-153-12
e-mail: gm2zak@poczta.onet.pl

Wdech, reż. i wykon. Jacek Kolczak i Grzegorz Łojas

Uwaga!
Zakończenie roku szkolnego
23.06.2017 r.
Losowa fotografia
« Biblioteka »
Poniedziałek
8.00 - 11.40; 14.20 - 15.10
Wtorek
8.00 - 13.30
Środa
8.00 - 08.50-14.20
Czwartek
08.50 - 12.25; 14.25-15.10
Piątek
8.00 - 12.25
« Świetlica szkolna »
Poniedziałek
7.40 - 14.00
Wtorek
7.40 - 14.00
Środa
7.40 - 16.00
Czwartek
7.40 - 14.00
Piątek
7.40 - 13.40
« Pedagog »
Poniedziałek:
8.00 - 13
Wtorek
8.00 - 14.30
Środa
8.00 - 9.00; 9.00 - 15.00 - praca w terenie
Czwartek
8.00 - 14.30
Piątek
8.00-10
« Pielęgniarka szkolna »
Wtorek:
8.00 - 15.10
Piątek:
8.00 - 15.10
Najwięcej wyświetleń
Plan Lekcji 62 686
Absolwenci 2010 23 097
Grono pedagogiczne 20 734
Absolwenci 2009 19 872
Rocznik 2004 19 805
Rocznik 2005 19 299

Mamy na stronie: 5453 zdjęć,
138 artykułów oraz 1655 newsów
2007-2017 - Gimnazjum nr 2
Projekt i wykonanie: Mikołaj Mazurkiewicz