Rok 2009/10
09 grudzień 2013 14:49:16 / 1077 czytań
Rok szkolny 2009/10

Sztafeta dziewcząt
Już 6 września 2009 r. na stadionie COS-u w Zakopanem nasza szkoła zdobyła złoto w biegu sztafetowym dziewcząt. Sukces zapewniły nam: Natalia Gąsienica - Łuszczek, Joanna Nowina - Noiszewska, Justyna Kobiałka oraz Paulina Kluś.
Zawody rowerowe
17 września 2009 r. w zawodach rowerowych MTB na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem wysokie trzecie miejsce zajął uczeń Gimnazjum nr 2 w Zakopanem - Jan Domański.
Indywidualne biegi przełajowe
22 września 2009 r. odbyły się indywidualne biegi przełajowe na Dolnej Równi Krupowej. Wysoką formę potwierdziła Joanna Nowina - Noiszewska z klasy IIIa, która w kategorii dziewcząt (rocznik 1994) była na mecie druga.
Sztafeta chłopców
Na stadionie Centralnego Ośrodku Sportu w Zakopanem w biegach sztafetowych chłopców nasza szkoła zdobyła trzecie miejsce. O to osiągnięcie walczyli Dawid Krupa, Jakub Zawadzki, Szymon Krzeptowski - Sabała z klasy IIc oraz Łukasz Daniel z klasy IIId. Z naszej szkoły najlepszy czas w begu chłopców na 100m uzyskał Jakub Zawadzki z klasy IIc (13,77 sekund), co dało mu 12 miejsce na 55 uczestników. W kategorii dziewcząt Paulina Kluś z klasy IIId zajęła 2 miejsce z czasem 15,34 sekund.
Piłka Siatkowa
W dniu 14 listopada 2009r. odbyły się zawody w piłce siatkowej. Zawody odbyły się w Technikum Hotelarskim. Nasi uczniowie (chłopcy) zajęli pierwsze miejsce zdobyli złoty puchar. O to osiągnięcie walczyli Dawid Krupa, Jakub Zawadzki, Kamil Szymczak, Jan Imioło, Andrzej Kozerski, Marcin Gębala z klasy IIc.
Piłka Koszykowa
W dniu 14 listopada 2009r. odbyły się zawody w piłce koszykowej. Zawody odbyły się w Technikum Hotelarskim. Nasi uczniowie (chłopcy) zajęli trzecie miejsce zdobyli brązowy puchar. O to osiągnięcie walczyli Dawid Krupa, Jakub Zawadzki, Kamil Szymczak, Jan Imioło, Andrzej Kozerski, Marcin Gębala z klasy IIc.
Piłka Nożna
W dniu 15 listopada 2009r. odbyły się zawody w piłce nożnej. Zawody odbyły się w TTA. Nasi uczniowie (chłopcy) zajęli trzecie miejsce zdobyli brązowy puchar. O to osiągnięcie walczyli Dawid Krupa, Jakub Zawadzki, Kamil Szymczak, Andrzej Kozerski, Marcin Gębala z klasy IIc.
Zimowe mistrzostwa szkoły
38 osób wzięło udział w Zimowych Mistrzostwach Szkoły, które odbyły się w czwartek 4 lutego 2010r. na stoku na Gubałówce. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: slalom gigant i snowboard w kategorii dziewcząt i chłopców. Na desce najlepsi byli: Natalia Obrzut z klasy IIId i Mateusz Komperda z klasy IId. Bezkonkurencyjnymi narciarzami okazali się: Sabina Wójcik z klasy Ia i Jan Domański z klasy IId. Laureaci otrzymali w nagrodę dyplomy i medale. Na stoku obecni byli dyrektor Bogdan Wojnarski oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Barbara Pejko, Wojciech Zawiła i Jacek Bogdanowicz. W tym dniu na Gubałówce odbyły się również Międzyszkolne Zawody w slalomie gigancie. Najlepszą reprezentantką Gimnazjum nr 2 w Zakopanem okazała się Natalia Obrzut z klasy IIId, która ostatecznie wygrała zawody w kategorii dziewcząt na snowboardzie. Kliknij na miniaturkę zdjęcia i zobacz fotki w naszej galerii. Autorką zdjęć jest zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 2 - Agnieszka Gąsienica - Daniel z klasy IIIc.
Zawody narciarskie szkół Tischnerowskich
0-osobowa reprezentacja naszej szkoły pod opieką pana Piotra Malinowskiego wzięła udział w piątek 19 marca w imprezie rekreacyjno - sportowej zorganizowanej przez zakopiańskie Prywatne Technikum Hotelarskie na stoku Kaniówka w Białce Tatrzańskiej z okazji nadejścia wiosny. W ramach zabawy dla około 150 osób zorganizowane zostały również zawody, a uczniowie Gimnazjum nr 2 zdobyli sporo nagród. W kategorii dziewcząt Agnieszka Gąsienica - Daniel zajęła trzecie miejsce w slalomie na snowboardzie. W zjeździe na "bele czym" w męskiej kategorii Jakub Włosiński był bezkonkurencyjny (złoto), a wśród dziewcząt Barbara Kowal zajęła trzecie miejsce. Okazało się, że najlepiej nasi uczniowie wypadli w biegu kelnerskim z pełną tacą w rękach. W kategorii dziewcząt zdobyliśmy dwa pierwsze miejsca - wygrała Agnieszka Wąsik, a tuż za nią była Natalia Gąsienica - Łuszczek, natomiast w kategorii chłopców najlepszy okazał się Jakub Włosiński. Czyżby rośli nam przyszli kelnerzy... Laureaci konkursów otrzymali dyplomy i nagrody, a wszyscy smaczny poczęstunek. Kliknij na miniaturkę i zobacz galerię zdjęć.