Rocznik 2007
30 październik 2008 15:12:16 / 16263 czytań


Klasa: IIIa
Wychowawca: Piotr Malinowski
Uczniowie: Chrustek Damian, Dunka Paulina, Gąsienica - Kołodziej Klaudia, Giza Dominika, Gładysz Agnieszka, Kardas Antoni, Kurkowski Maciej, Lasak Beata, Lingo Sławomir, Nędza Agnieszka, Oraczko Michał, Pawlikowski Mateusz, Peryt Andrzej, Peryt Jan, Piguła Rafał, Pisarska Magdalena, Soroczyńska Krystyna, Stasik Jakub, Topór Mariusz, Walkosz Piotr, Waluś Krystian, Witos Marcin, Włodarczyk Marcin, Zelek Wiktor



Klasa: IIIb
Wychowawca: Irena Mrozek
Uczniowie: Bitner - Sałdak Krzysztof, Dudzik Monika, Filar Mateusz, Gąsienica - Makowska Honorata, Gliniecka Barbara, Kotynia Daniel, Kyc Jakub, Majerczyk Jakub, Michalec Mateusz, Mrugała Adam, Niedośpiał Łukasz, Palider Paweł, Sawina Marcin, Sięka Mateusz, Skrobat Kamil, Sołtys Mateusz, Sotowski Andrzej, Sulikowska Agnieszka, Śliwa Tomasz, Tokarz Ewa, Wachuta Kaja, Winiarski Mikołaj, Włosiński Bartłomiej, Włosiński Maciej, Wojtyła Kajetan, Zawadzki Mateusz,



Klasa: IIIc
Wychowawca: Jadwiga Chowaniec-Sochacka
Uczniowie: Augustyn Łukasz, Bryniarski Dawid, Cieślik Szymon, Garlicki Jan, Gąsienica-Daniel Mateusz, Gąsienica-Roj Szymon, Graca Łukasz, Haliński Artur, Jaśkowiak Estera, Joć Krystian, Joć wioletta, Klimecki Hubert, Koniuszy Jan, Król-Łęgowski kacper, Kużdrzyn Monika, Kysiak Joanna, Mirga Sylwia, Nędza-Chotarska Dominika, Pałka Paweł, Saletra Anna, Stawiszyńska Maja



Klasa: III d
Wychowawca: Robert Różak
Uczniowie: Brzozowska Honorata, Bukowska Agnieszka, Bulas Wojciech, Chramiec Andrzej, Chyc - Mulik Anna, Deskiewicz Marek, Drąg Krzysztof, Krzysztof Andelika, Lipiński Jakub, Marusarz Grzegorz, Mróz Krystian, Myjak Krzysztof, Nędza Natalia, Pałka Szymon, Pawlikowski Andrzej, Piekacz Anna, Pietruch Mateusz, Raszczyk Szymon, Stachoń - Grzesiczek Andrzej, Surowiec Kinga, Tylek Tomisław, Wasilewski Aleksander, Zoń Mariusz, Zwierzyńska Izabela, Żółtek Stanisława.


Klasa III e
Wychowawca: Jerzy Filar
Uczniowie: Banaś Marcin, Bobak Edyta, Bogdyniewicz Aleksandra, Gąsienica - Byrcyn Marta, Gąsienica - Daniel Mariusz, Gąsienica - Groń Jan, Granat Mateusz, Kin Andrzej, Laska Grzegorz, Migiel Katarzyna, Pańszczyk Krzysztof, Polańska Beata, Sewiołło Jakub, Ustupski-Kaźmik Jakub, Witkowska Mirosława, Wojnar Tomasz, Wojs Szymon, Wojtanek Jakub, Wolak Tomasz, Zalewska Monika
Kontakt
Gimnazjum nr 2
ul. Sienkiewicza 27
34-500 Zakopane
tel. 018-20-153-12
e-mail: gm2zak@poczta.onet.pl

Wdech, reż. i wykon. Jacek Kolczak i Grzegorz Łojas

Uwaga!
Zakończenie roku szkolnego
23.06.2017 r.
Losowa fotografia
« Biblioteka »
Poniedziałek
8.00 - 11.40; 14.20 - 15.10
Wtorek
8.00 - 13.30
Środa
8.00 - 08.50-14.20
Czwartek
08.50 - 12.25; 14.25-15.10
Piątek
8.00 - 12.25
« Świetlica szkolna »

Świetlica szkolna


otwarta jest
we wszystkie dni nauki
w godzinach:

8.00 - 13.10


« Pedagog »
Poniedziałek:
8.00 - 13
Wtorek
8.00 - 14.30
Środa
8.00 - 9.00; 9.00 - 15.00 - praca w terenie
Czwartek
8.00 - 14.30
Piątek
8.00-10
« Pielęgniarka szkolna »
Wtorek:
8.00 - 15.10
Piątek:
8.00 - 15.10
Najwięcej wyświetleń
Plan Lekcji 64 391
Absolwenci 2010 23 683
Grono pedagogiczne 21 691
Rocznik 2004 20 470
Absolwenci 2009 20 460
Rocznik 2005 20 204

Mamy na stronie: 5453 zdjęć,
141 artykułów oraz 1667 newsów
2007-2017 - Gimnazjum nr 2
Projekt i wykonanie: Mikołaj Mazurkiewicz