Rocznik 2006
04 listopad 2008 12:40:52 / 18032 czytań


Klasa: III a
Wychowawca: Małgorzata Szpot
Uczniowie: Bieniasz Marcin, Bieniek Agnieszka, Durczewski Maciej, Filipowicz Aleksandra, Galica Blanka, Gąsienica - Gewont Sylwia, Gąsienica - Kaspruś Jolanta, Jelonek Marcin, Kocuba Paula, Kowalczyk Barbara, Kowalski Łukasz, Krawczyk Michał, Kruk Karolina, Lutoborski Jarosław, Łojas Paulina, Łojas Piotr, Miller Tatiana, Ustupska Jolanta, Ustupska - Kaźmik Maria



Klasa: III b
Wychowawca: Violetta Motyka
Uczniowie: Bafia Anna, Banaś Łukasz, Bednarz Paulina, Buczyłko Daria, Dębowska Marzena, Gawlik Kamila, Gąsienica Norbert, Gocał Marcin, Grzybowska Jolanta, Jankowska Magdalena, Krawczyński Jakub, Kuczera Krzysztof, Kysiak Aleksandra, Lasak Danuta, Majka Monika, Palacz Daniel, Palka Magdalena, Piotrkowski Andrzej, Radom Małgorzata, Ristie Iwona, Stępień Monika, Wajda Julia, Węglarz Magdalena, Wójcik Natalia, Mrozica Monika



Klasa: III c
Wychowawca: Grażyna Warot
Uczniowie: Bieniasz Kinga,
Budzichowski Łukasz, Chrzanowski Bartłomiej, Dołgowska Natalia, Duljan Barbara, Duljan Elżbieta, Gut Tomasz, Jamróz Justyna, Kot Jakub, Kot Wojciech, Liberek Paula, Łukaszczyk Krzysztof, Malińska Marcelina, Mazurkiewicz Karol, Pałka Sylwia, Podsiadło Andrzej, Sidor Michał, Stachoń Jakub, Stachura Regina, Stefanik Sebastian, Stoch Anna, Szewczyk Jakub, Trzeciak Marcin, Walus Kamil, Wójcik Joanna, Ziach Wojciech, Żur Radosław


Klasa: III d
Wychowawca: Piotr Skowyra
Uczniowie: Bisz Michał, Bobak Andrzej, Gut Aneta, Gutt - Mostowy Aneta, Jędrysiak Tomasz, Juchniewicz Marika, Kala Małgorzata, Kostecki Bartłomiej, Kowalczyk Anna, Leja Justyna, Maciuszek Józef, Manista Jadwiga, Michno Cezar, Pabin Agnieszka, Paff Andelika, Póltawska Weronika, Skrobot Kacper, Sulaj Natalia, Szczepaniak Agnieszka, Wanat Magdalena, Woźniak Olaf



Klasa: III e
Wychowawca: Marcin Cygan
Uczniowie: Bachleda Rafał, Bargiel Sylwia, Bodzińska Agata, Budziak Iwona, Chyc - Mulik Adam, Gąsienica - Makowska Małgorzata, Gieruta Sylwia, Hołowacz Marcin, Kaleciak Dawid, Kluś Przemysław, Kułach Anna, Lampa Jacek, Leks Grzegorz, Morawa Karolina, Mrugała Wioletta, Podgórny Tomasz, Pokszan Grzegorz, Rysula Mateusz, Zając Aleksandra, Zych Kamil, Szymański Grzegorz
Kontakt
Gimnazjum nr 2
ul. Sienkiewicza 27
34-500 Zakopane
tel. 018-20-153-12
e-mail: gm2zak@poczta.onet.pl

Wdech, reż. i wykon. Jacek Kolczak i Grzegorz Łojas

Uwaga!
Zakończenie roku szkolnego
23.06.2017 r.
Losowa fotografia
« Biblioteka »
Poniedziałek
8.00 - 11.40; 14.20 - 15.10
Wtorek
8.00 - 13.30
Środa
8.00 - 08.50-14.20
Czwartek
08.50 - 12.25; 14.25-15.10
Piątek
8.00 - 12.25
« Świetlica szkolna »
Poniedziałek
7.40 - 14.00
Wtorek
7.40 - 14.00
Środa
7.40 - 16.00
Czwartek
7.40 - 14.00
Piątek
7.40 - 13.40
« Pedagog »
Poniedziałek:
8.00 - 13
Wtorek
8.00 - 14.30
Środa
8.00 - 9.00; 9.00 - 15.00 - praca w terenie
Czwartek
8.00 - 14.30
Piątek
8.00-10
« Pielęgniarka szkolna »
Wtorek:
8.00 - 15.10
Piątek:
8.00 - 15.10
Najwięcej wyświetleń
Plan Lekcji 62 686
Absolwenci 2010 23 097
Grono pedagogiczne 20 734
Absolwenci 2009 19 872
Rocznik 2004 19 805
Rocznik 2005 19 299

Mamy na stronie: 5453 zdjęć,
138 artykułów oraz 1655 newsów
2007-2017 - Gimnazjum nr 2
Projekt i wykonanie: Mikołaj Mazurkiewicz