Rocznik 2005
04 listopad 2008 12:43:34 / 19299 czytań


Klasa: IIIa
Wychowawca: Marytna Parczewska
Uczniowie: Bieniek Anna, Bobak Paweł, Danielewicz Barbara, Dobosz Joanna, Dusik Anna, Filar Anna, Kałwa Damian, Kamińska Katarzyna, Kluś Aneta, Knapik Michał, Krzystyniak Bartłomniej, Krzysztof Jan, Krzysztof Magdalena, Kulik Krysian, Majerczyk Tomasz, Maliszewska Sylwia, Mrozek Anna, Pałka Piotr, Pawlica Jakub, Serwicka Agata, Sitarz Maciej, Skałka Sara, Stopka Beata, Strama Jakub, Szymczak Marcin, Węgłowska Alicja



Klasa: III b
Wychowawca: Barbara Szarota
Uczniowie: Błaszczak Zuzanna, Bojda Jadwiga, Brzozowska Weronika, Bulas Maciej, Bystrowski Marcin, Dettlaff Anna, Fusek Szymon, Gajewska Marta, Gruszka Łukasz, Guguła Agnieszka, Janiczak Klaudia, Kozerska Marta, Kozłowska Hanna, Łacek Aleksandra, Rzadkosz Łukasz, Sierant Natalia, Sierzak Sebastian, Słodyczka Kornelia, Sobczak Veronika, Siec Marcin, Truchan Maria, Walczak - Wójciak Anna, Wierzbicka Karolina, Winiarska Maria



Klasa: III c
Wychowawca: Małgorzata Pawłowska
Uczniowie: Bodurka Paulina, Całka Karolina, Danek Jan, Drewnowski Marcin, Gawlak - Kubik Katarzyna, Górnicka Aleksandra, Jeryczewska Ewelina, Jurczyk Kacper, Koniuszy Anna, Łojas Dorota, Maciuszek Anieszka, Mrówczyński Marek, Musiał Natalia, Nagraba Kinga, Pawlikowski Wojciech, Pietracha Aleksander, Pitoń Krzysztof, Sołtys Paulina, Walkosz Krzysztof, Wojnar Monika, Wolak Anna, Wybranowski Mateusz, Zając Aneta, Zwijacz Tomasz, Flont Andrzej



Klasa: III d
Wychowawca: Marzena Polańska
Uczniowie: Babula Hubert, Bachleda Szeliga Wioletta, Ćwiertniak Anna, Galińska Kamila, Graca Marta, Januszek Justyna, Jędrzejewski Mateusz, Job Katarzyna, Juraszek Maciej, Kielczyk Agata, Kieliszek Anna, Kożuch Jakub, Kułach Michał, Kunc Mateusz, Łukaszczyk Anna, Masny Jakub, Michalik Karolina, Ohli Bożena, Pająk Małgorzata, Roszkowski Jakub, Rysula Wojciech, Staszel Urszula, Ustupska - Kaźmik Małgorzata, Wilczyńska Joanna, Zych Kamil



Klasa: III e
wychowawca: Anna Grzywacz
Uczniowie: Beczała Katarzyna, Chyc Katarzyna, Ciągwa Michał, Dudzik Magdalena, Falkowska Aleksandra, Gałysak Ksenia, Gąsienica - Szymków Katarzyna, Kaliński Rafał, Jawór Mateusz, Kalita Michał, Karpiel Jakub, Kociołek Michał, Kubica Katarzyna, Kułach Bożena, Bużdrzyn Bożena, Pawlarczyk Natalia, Rudolf Beata, Saletra Dawid, Stanek Maria, Stasik Paula, Stoch Sabina, Szczerba Anna, Wojtaś Jan, Zając Katarzyna, Zaleska Ewa



Klasa III f
Wychowawca: Marek Świerczyński
Uczniowie: Bereziński Mateusz, Brudza Ewa, Burtan Mirosław, Chyc Weronika, Dubiel Joanna, Galica Jakub, Gąsienica - Marcinowski Wojciech, Gocał Damian, Godycki - Ćwirko Paweł, Iwaniec Andrzej, Kobiałka Natalia, Kopczyński Kondrad, Kurek Maciej, Mitana Grzegorz, Niemiec Brjgida, Niemiec Rafał, Niemiec Tomasz, Ochyra Kamil, Słodyczka Daniel, Sypniewska Marta, Wójcik Natalia, Zięba Karolina,
Kontakt
Gimnazjum nr 2
ul. Sienkiewicza 27
34-500 Zakopane
tel. 018-20-153-12
e-mail: gm2zak@poczta.onet.pl

Wdech, reż. i wykon. Jacek Kolczak i Grzegorz Łojas

Uwaga!
Zakończenie roku szkolnego
23.06.2017 r.
Losowa fotografia
« Biblioteka »
Poniedziałek
8.00 - 11.40; 14.20 - 15.10
Wtorek
8.00 - 13.30
Środa
8.00 - 08.50-14.20
Czwartek
08.50 - 12.25; 14.25-15.10
Piątek
8.00 - 12.25
« Świetlica szkolna »
Poniedziałek
7.40 - 14.00
Wtorek
7.40 - 14.00
Środa
7.40 - 16.00
Czwartek
7.40 - 14.00
Piątek
7.40 - 13.40
« Pedagog »
Poniedziałek:
8.00 - 13
Wtorek
8.00 - 14.30
Środa
8.00 - 9.00; 9.00 - 15.00 - praca w terenie
Czwartek
8.00 - 14.30
Piątek
8.00-10
« Pielęgniarka szkolna »
Wtorek:
8.00 - 15.10
Piątek:
8.00 - 15.10
Najwięcej wyświetleń
Plan Lekcji 62 686
Absolwenci 2010 23 098
Grono pedagogiczne 20 735
Absolwenci 2009 19 873
Rocznik 2004 19 806
Rocznik 2005 19 299

Mamy na stronie: 5453 zdjęć,
138 artykułów oraz 1655 newsów
2007-2017 - Gimnazjum nr 2
Projekt i wykonanie: Mikołaj Mazurkiewicz