Rocznik 2004
04 listopad 2008 12:58:39 / 20030 czytań


Klasa: IIIa
Wychowawca: Jadwiga Chowaniec - Sochacka
Uczniowie: Bereznowska Joanna, Biernacka Dagna, Danielewicz Anna, Dudzik Dagmara, Galarwoski Jan, Gądek Sylwia, Grzybowska Magdalena, Kardas Marcin, Knapik Jakub, Kawalcze Mateusz, Kuczera Łukasz, Kurnal Grzegorz, Lasak Ździsław, Majerczyk Aleksandra, Mietus Maciej, Olesiak Tomasz, Oraczko Grzegorz, Palka Łukasz, Piętoń Paweł, Polański Mateusz, Sikora Katarzyna, Stachura Przemysław, Stanik Krzysztof, Wójcik Aleksandra, Wójcik Katarzyna, Zięba-Drzymalski Przemysław



Klasa: IIIb
Wychowawca: Bernadetta Podsada
Uczniowie: Bachul Renata, Czuj Katarzyna, Gałuszka Jan, Gąsienica Konrad, Gąsienica-Szostak Justyna, Gluzińska Anna, Godawa Bożena, Harasimowicz Szymon, Herman Krzysztof, Hoły Katarzyna, Huzior Paulina, Hyła Tomasz, Jankowska Karolina, Krupa Urszula, Momot Maciej, Mrowca Maria, Tylka Wojciech, Wacławska Sabina, Walkosz Jolanta, Wojtanwski Marcin, Wojtyła Szymon, Zwijacz Kinga



Klasa: IIIc
Wychowawca: Teresa Saguła
Uczniowie: Bachleda-Błaszczak Maria, Bachleda-Księdzilarz Marcin, Chołodniuk Marcin, Dopieralski Mateusz, Dorula Magdalena, Jarzębowski Hubert, Jędraszczak Izabela, Kowaczyk Michał, Krzeptowski Marcin, Kubicki Tomasz, Lebiedz Sebastian, Libera Szymon, Malinowska Anna, Mateusiak Bartłomiej, Mrówka Beata, Murzyn Przemysław, Pacura Monika, Paszuda Krzysztof, Radon Karolina, Szewczyk Krzysztof, Szpot Agnieszka, Kojdyła Agnieszka, Zieliński Łukasz



Klasa: IIId
Wychowawca: Olga Żuławska
Uczniowie: Brzozowska Justyna, Chrzanowski Mikołaj, Dziedzic Dominika, Hoły Mateusz, Kaszycka Urszula, Kielczyk Karolina, Korn Krzysztof, Kozicka Faustyna, Leśniak Dariusz, Łojas Katarzyna, Łukasik Krystian, Machajewski Klemens, Maciejewski Maciej, Majerczyk Sławomir, Matanyj Wojciech, Motyka Joanna, Nagraba Wawrzyniec, Ochnik Karol, Oprowski Krzysztof, Rutkowski Bartosz, Sztuka Karolina, Świstek Małgorzata, Tomczak Kamil, Wiechnik Maciej, Wojtanowski Michał, Wójcik Natalia, Gdulski Piotr

Klasa: IIIe
Wychowawca: Robert Różak
Uczniowie: Gąsienica-Daniel Edyta, Gasienica-Kleryk Tomasz, Golaszewski Jery, Groń-Gasienica Tomasz, Gródek Barbara, Gut-Wnek Bartłomiej, Hajduk Karolina, Kluś Mateusz, Krzysztof Mateusz, Kulig Mateusz, Łojas Danuta, Machowski Michał, Maciczek Ewa, Migiel Joanna, Pałka Marcin, Pitoń Marcin, Semberecki Piotr, Sieczka Weronika, Szczepaniak Piotr, Śliwa Magdalena, Wojtaszowicz Marcin
Kontakt
Gimnazjum nr 2
ul. Sienkiewicza 27
34-500 Zakopane
tel. 018-20-153-12
e-mail: gm2zak@poczta.onet.pl

Wdech, reż. i wykon. Jacek Kolczak i Grzegorz Łojas

Uwaga!
Zakończenie roku szkolnego
23.06.2017 r.
Losowa fotografia
« Biblioteka »
Poniedziałek
8.00 - 11.40; 14.20 - 15.10
Wtorek
8.00 - 13.30
Środa
8.00 - 08.50-14.20
Czwartek
08.50 - 12.25; 14.25-15.10
Piątek
8.00 - 12.25
« Świetlica szkolna »
Poniedziałek
7.40 - 14.00
Wtorek
7.40 - 14.00
Środa
7.40 - 16.00
Czwartek
7.40 - 14.00
Piątek
7.40 - 13.40
« Pedagog »
Poniedziałek:
8.00 - 13
Wtorek
8.00 - 14.30
Środa
8.00 - 9.00; 9.00 - 15.00 - praca w terenie
Czwartek
8.00 - 14.30
Piątek
8.00-10
« Pielęgniarka szkolna »
Wtorek:
8.00 - 15.10
Piątek:
8.00 - 15.10
Najwięcej wyświetleń
Plan Lekcji 62 955
Absolwenci 2010 23 287
Grono pedagogiczne 21 022
Absolwenci 2009 20 085
Rocznik 2004 20 030
Rocznik 2005 19 545

Mamy na stronie: 5453 zdjęć,
138 artykułów oraz 1657 newsów
2007-2017 - Gimnazjum nr 2
Projekt i wykonanie: Mikołaj Mazurkiewicz