Rocznik 2003
04 listopad 2008 13:00:07 / 16994 czytań


Klasa IIIa
wychowawca: Ewa Stryczek
uczniowie: Bachleda - Księdzularz Karolina, Bogdanowicz Ewa, Dudzic Konrad, Gąsienica - Kotelnicka Karolina, Gdulski Łukasz, Gładyszek Monika, Harbut Dariusz, Jędrysiak Adam, Kaczor Marek, Kiszela Maria, Kowalczyk Barbara, Łukaszczyk Michał, Olesek Magdalena, Piekarczyk Łukasz, Rauk Joanna, Rosiek Anna, Sitarz Katarzyna, Skirliński Wojciech, Stępień Łukasz, Stoch Małgorzata, Ustupska Magda, Wojs Michał



Klasa IIIb
wychowawca: Kalina Gross
uczniowie: Chowaniec Witold, Ciołek Kamila, Durleta Krzysztof, Gąsienica - Łuszczek Bartłomiej, Guguła Monika, Hebda Małgorzata, Korzyński Sebastian, Kosik Maciej, Lasiak Damian, Leśniak Krzysztof, Łukaszczyk Aneta, Mąka Robert, Michalec Maciej, Obrzut Tomasz, Pałka Mateusz, Pitoń Sebastian, Rokoczy Patrycja, Rybczyńska Alicja, Stachoń Piotr, Śpiewak Łukasz, Wędrychowicz Mateusz, Zembol Tomasz



Klasa IIIc
Wychowawca: Violetta Motyka
Uczniowie: Barczyk Magdalena, Bąk Maciej, Borzęcka Marta, Borzęcka Zofia, Długokęcki Damian, Gocał Bartłomiej, Gruszka Maria, Jucha Karolina, Kubowicz Marta, Kurek Mateusz, Kurzydło Marcin, Lewandowska Katarzyna, Machowski Rafał, Matyga Ewa, Mikołajczyk Filip, Myjak Tomasz, Nawrot Paulina, Rajtar Joanna, Salwierak Grzegorz, Siarzewski Jakub, Scechura Aleksandra, Stępień Marcin, Strama Teresa, Żak Sebastian.



Klasa IIId
Wychowawca: Małgorzata Szpot
Uczniowie: Baś Piotr, Bobik Joanna, Chyc Bartłomiej, Czopek Małgorzata, Drewniak Grzegorz, Dudzik Agnieszka, Filipek Paulina, Giertuga Paweł, Herman Artur, Jamróz Adam, Kowalczyk Mariusz, Kysiak Katarzyna, Mikołajczyk Anna, Obrochta Wojciech, Pyrc Wioletta, Rudolf Dariusz, Stachoń Piotr, Stopka Dominika, Wacław Kamil, Włoch Jan, Zięba - Drzymalski Piotr, Skop Magdalena.



Klasa IIIe
Wychowawca: Grażyna Warot
Uczniowie: Białek Andrzej, Dąbek Adrian, Dąbrowski Karol, Fedro Anna, Gomułka Miłosz, Gronowski Paweł, Klimecki Tomasz, Korbel Katarzyna, Kowal Dominika, Kowalczyk Krzysztof, Liszkowski Gaweł, Łojas Magdalena, Łukaszczyk Agnieszka, Markiewicz Michał, Nowak Wojciech, Osuchowski Andrzej, Pandyra Paulina, Róg Michał, Świostek Katarzyna, Tylka - Suleja Szymon, Bryjak Bartłomiej, Krzyściak Marcin.


Klasa IIIf
Wychowawca: Piotr Skowyra
Uczniowie: Bachleda - Księdzularz Renata, Bar Daniel, Bilan Adam, Bobak Ernest, Chmiel Zuzanna, Filipowicz Łukasz, Gąsienica - Daniel Andrzej, Kardaś Paweł, Karpiel Anna, Kurnal Izabela, Leniewicz Fabian, Maciczek Renata, Majewski Krzysztof, Rzepka Marzena, Sieczka Wojciech, Skibniewski Paweł, Stoch Michał, Ustupska - Kaźmik Anna, Wacławk Krystyna.
Kontakt
Gimnazjum nr 2
ul. Sienkiewicza 27
34-500 Zakopane
tel. 018-20-153-12
e-mail: gm2zak@poczta.onet.pl

Wdech, reż. i wykon. Jacek Kolczak i Grzegorz Łojas

Uwaga!
Zakończenie roku szkolnego
23.06.2017 r.
Losowa fotografia
« Biblioteka »
Poniedziałek
8.00 - 11.40; 14.20 - 15.10
Wtorek
8.00 - 13.30
Środa
8.00 - 08.50-14.20
Czwartek
08.50 - 12.25; 14.25-15.10
Piątek
8.00 - 12.25
« Świetlica szkolna »

Świetlica szkolna


otwarta jest
we wszystkie dni nauki
w godzinach:

8.00 - 13.10


« Pedagog »
Poniedziałek:
8.00 - 13
Wtorek
8.00 - 14.30
Środa
8.00 - 9.00; 9.00 - 15.00 - praca w terenie
Czwartek
8.00 - 14.30
Piątek
8.00-10
« Pielęgniarka szkolna »
Wtorek:
8.00 - 15.10
Piątek:
8.00 - 15.10
Najwięcej wyświetleń
Plan Lekcji 64 157
Absolwenci 2010 23 608
Grono pedagogiczne 21 582
Absolwenci 2009 20 388
Rocznik 2004 20 374
Rocznik 2005 20 103

Mamy na stronie: 5453 zdjęć,
141 artykułów oraz 1663 newsów
2007-2017 - Gimnazjum nr 2
Projekt i wykonanie: Mikołaj Mazurkiewicz