Rocznik 2002
04 listopad 2008 13:01:34 / 19090 czytań


Klasa IIIa
Wychowawca: Anna Grzywacz
Uczniowie: Bobak Krzysztof, Budziak Paulina, Ciotucha Maciej, Furmanek Michał, Głowaczewski Dawid, Grecko Kamil, Harbut Sebastian, Kiszela Krystian, Klaper Zdzisław, Klimowski Tomasz, Knesz Sonia, Kucia Izabella, Kulpińska Sylwia, Lisik Kamila, Maczyszyn Maciej, Proksa Sylwia, Rogodzińska Zuzanna, Rogodziński Michał, Stachowicz Teresa, Stopka Andrzej, Szczepiański Grzegorz



Klasa: IIIb
Wychowawca: Małgorzata Pawłowska
Uczniowie: Bijak Paulina, Błaś Adam, Ciekański Michał, Galarowski Marcin, Gawlik Grzegorz, Habina Katarzyna, Kapłon Anna, Korn Kamil, Kunc Katarzyna, Kurkowski Daniel, Lasak Tomasz, Majerczyk Krzysztof, Niedospiał Arkadiusz, Palider Renata, Pawlikowska Magdalena, Przepiórkowski Maciej, Stygar Weronika, Szymczak Katarzyna, Śpiewak Michał, Wojs Jakub



Klasa: IIIc
Wychowawca: Marek Świerszczyński
Uczniowie: Bachan Sebastian, Bańka Rafał, Barglik Natalia, Cichemska Marta, Cudzich Małgorzata, Dziurny Wojciech, Folwarski Marek, Fryzowicz Patryk, Grocka Aleksandra, Kal Patrycja, Kania Maciej, Krzeptowska Jolanta, Kulman Piotr, Mateja Grzegorz, Mączka Jakub, Morawski Mariusz, Piętoń Ewelina, Polańska Judyta, Postowił Bartłomiej, Rydlewska Monika, Zaleski Adam



Klasa: IIId
Wychowawca: Marzena Polańska
Uczniowie: Barglik Łukasz, Chyc Małgorzata, Ciągwa Dawid, Dębowski Wojciech, Dudzik Beata, Dudzik Maciej, Glista Emilia, Kowalski Jakub, Król-Jędraga Marzena, Leks Mateusz, Maciejewski Wojciech, Rydzewska Dominika, Sikorski Bogdan, Skupień Wojciech, Stasiowski Ireneusz, Wieczorek Szymon, Zajas Bartosz, Zwijacz Łukasz



Klasa: IIIe
Wychowawca: Grażyna Warot
Uczniowie: Bobak Aneta, Cachro Karolina, Florek Anna, Gąsienica-Daniel Bożena, Kaczor Dariusz, Kożuch Tomasz, Łukaszczyk Agata,Nawrat Monika, Ohli Renata, Pitoń Renata, Sitarz Agnieszka, Słowik Łukasz, Stamierowski Paweł, Sularz Krzysztof, Ustupska-Kaźmik Maria, Wachowicz Joanna, Walkosz Maria, Werewka Szymon, Wyroba Joanna, Zakrzewska Karolina



Klasa: IIIf
Wychowawca: Ewa Sakowicz
Uczniowie: Bachleda-Księdzularz Robert, Bodurka Jacek, Budz Agnieszka, Chełpa Paulina, Dębiec Matylda, Dudek Dariusz, Frączysty Tadeusz, Gawlak-Kubik Monika, Gąsienica-Jacków Andrzej, Gąsienica-Kleryk Joanna, Gąsiorowska Anna, Holek Ewa, Koniuszy Jolanta, Lak Natalia, Lassak Agnieszka, Lutoborska Joanna, Mrówczyński Michał, Pitoń Anna, Rech Bartłomiej, Sidor Agnieszka, Strama Maria, Tuleja Robert, Wojciechowski Kamil, Wójtowicz Dariusz, Zając Marcin
Kontakt
Gimnazjum nr 2
ul. Sienkiewicza 27
34-500 Zakopane
tel. 018-20-153-12
e-mail: gm2zak@poczta.onet.pl

Wdech, reż. i wykon. Jacek Kolczak i Grzegorz Łojas

Uwaga!
Zakończenie roku szkolnego
23.06.2017 r.
Losowa fotografia
« Biblioteka »
Poniedziałek
8.00 - 11.40; 14.20 - 15.10
Wtorek
8.00 - 13.30
Środa
8.00 - 08.50-14.20
Czwartek
08.50 - 12.25; 14.25-15.10
Piątek
8.00 - 12.25
« Świetlica szkolna »

Świetlica szkolna


otwarta jest
we wszystkie dni nauki
w godzinach:

8.00 - 13.10


« Pedagog »
Poniedziałek:
8.00 - 13
Wtorek
8.00 - 14.30
Środa
8.00 - 9.00; 9.00 - 15.00 - praca w terenie
Czwartek
8.00 - 14.30
Piątek
8.00-10
« Pielęgniarka szkolna »
Wtorek:
8.00 - 15.10
Piątek:
8.00 - 15.10
Najwięcej wyświetleń
Plan Lekcji 64 157
Absolwenci 2010 23 608
Grono pedagogiczne 21 582
Absolwenci 2009 20 388
Rocznik 2004 20 374
Rocznik 2005 20 103

Mamy na stronie: 5453 zdjęć,
141 artykułów oraz 1663 newsów
2007-2017 - Gimnazjum nr 2
Projekt i wykonanie: Mikołaj Mazurkiewicz